Webové stránky - Monitoring návštěvnosti webové prezentace
Felix Slováček Co je big band Big Band Felixe Slováčka Swing Band Big Band a Swing Band nabízí Diskografie a ukázky Fotogalerie Kalendář Aktuality Kontakt English Deutsch
Big Band Felixe Slováčka
Felixír

Milovníci big bandu se dočkají Felixíru!

Divadlo U Hasičů se stane scénou pravidelných koncertů Big Bandu Felixe Slováčka a jeho hostů. V koncertním cyklu nazvaném „Felixír“ zazní slavné světové standardy a populární skladby  nejen swingové éry. Hlavními pěveckými protagonisty cyklu budou Jitka Zelenková a Felix Slováček jr.

Felix Slováček svým Felixírem chce v hlavním městě obnovit tradici pravidelných big bandových koncertů, jejichž repertoár v posledních letech (především v zahraničí) zažívá svůj velký návrat. Zpěvačka Jitka Zelenková k tomu dodává: „ Jsem nadšena koncertním projektem Felixír, který konečně posluchačům umožní užít si na živo všechnu tu krásnou hudbu v plné síle velkého orchestru. Je to záležitost, která tady chybí a přitom má velkou tradici. Vedle atraktivních standardů a kvalitních swingovek chceme každý měsíc připravit i něco nového, co by publikum překvapilo a potěšilo zároveň.“ 

Instrumentalista Felix Slováček před časem vydal u Supraphonu bilanční 2CD s názvem "Made in Czecho Slováček" a Jitka Zelenková nyní slaví úspěch s koncertní realizací svého nejnovějšího alba „Pod kůží“.

Divadlo U Hasičů, Římská 45, Praha 2

 

Album MADE IN CZECHOSLOVÁČEK
Album MADE IN CZECHOSLOVÁČEK

Toto výroční 2CD představuje Felixe Slováčka jako interpreta muziky vycházející ze světového i domácího hitového popu, ale také lidovek, filmových melodií, muzikálů nebo méně vážné "vážné" hudby. Celkem asi 150 minut hudby, dvě a půl hodiny vzpomínek, téměř padesát proslulých melodií v podání Felixe Slováčka.
Další info o albu...